Neden Biz

Seyahat eden sayısının her geçen gün artmaya devam ettiği genel turizm hareketleri içerisinde en çok online rezervasyonlarda artış olmaya devam etmektedir. Bilginin kolay ulaşılabilir olmaya devam ettiği her an milyonlarca kişi mobil ve web siteleri üzerinden online rezervasyon yaptırmaktadır.

Bu durumda da misafiri ihtiyaç ve taleplerine hızlı cevap veren, kullanıcı dostu, mobil trafiğe uygun, seo çalışmaları doğru yapılmış ve dizayn ve tasarımları online seyahat sektöründe tecrübeli kişiler tarafından yapılmış otel web siteleri rakiplerine göre ciddi derecede ön plana çıkmaktadır.

 

Tek bir satın alma ile Otel Web Sitem de bunların tamamını hızlı, güvenilir, yönetilebilir ve güncel şekilde bulabilirsiniz.

  • Sizde Otel Web Sitem ile dijital pazarlamanın tüm olanaklarını kullanarak dijital kimliğinizin değerini artırın,
  • Dinamik fiyat ve kampanya kurguları ile hep güncel kalın,
  • Görsel ve içeriklerinizi kolayca yükleyin, değiştirin.
  • Kolay ve Güvenilir online rezervasyon imkanı sağlayın.
  • Tüm misafirlerinize görünürlüğünüzü arttırırken en doğru şekilde ulaşın,

Hangi İhtiyaçlarınızı Karşılıyoruz?

Sizler için oluşturulmuş sanal birimlerle her alanda en doğru yönetimi gerçekleştiriyoruz

 

Misafiriniz size web siteniz üzerinden size ulaştığında en net şekilde bilgi aktarımı yapılması ve rezervasyona dönüşmesi için, içerik üretimini sizler için profesyonel kadromuz hazırlarken, uzman kadromuz ile sitenizin geniş çapta bir online seyahat acentesi gibi çalışmasını sağlıyoruz.

 

Fiyatlandırma, Ürün, Kontrat yönetimi ekiplerimizin sizler için planlama oluşturup datalarınız kurulumunu sağlarken,

 

Site tasarımını; uzman yazılımcı kadromuz ise mükemmel görünümlü, hızlı, kullanım kolaylığı sağlayan sitenizi, dijital pazarlama kurgularına en uygun şekilde en kısa sürede hazırlar.

 

Pazar ihtiyaçlarının ve misafir taleplerinin farkında olan bir otel web sitesi, sadece site ihtiyacınızı karşılamaz en öncelikle satış kanalınız haline dönüşür.

 

Kadromuz mevcut çalışma süreçleri içerisinde oluşan trendler, misafir tercihleri ve eğilimlerini göz önünde bulundurarak, size profesyonel yönlendirmeler yaparken, dinamik fiyat ile doluluklarınızı ekstra gelirse, boşluklarınızı da satışa dönüştürüyoruz.

Hedef Kitlenize Ulaşın

Globalleşmeye hızlıca devam eden teknoloji sektöründe en büyük dijital dönüşümü seyahat sektörü yaşamaktadır.


Seyahat sektöründe ki dijital dönüşüm ile birlikte son yıllardaki sektör verileri biz göstermektedir ki online rezervasyon talebi, genel seyahat sektörü içerisindeki payını her geçen gün arttırmaktadır.


Bir otel misafirinin güven duyacağı ilk online alışveriş kaynağı otelin kendi markasını taşıdığı web sitesidir. Ancak misafir için buradaki en önemli kıstas güncel ve doğru verilere bir bakışta bulabileceği, misafirin ihtiyacı olan tüm bilgilere kolayca ulaşabileceği ve karar verdiği anda güvenli olarak ödeme yapıp online satın alma yapacağı kurumsal ve teknolojik bir web sitesini karşısında görüyor olmasıdır.


Web siteniz misafir ile iletişim kurduğunuz ilk yer olmasından dolayı bir web sitesinin de müşterileriniz için en büyük gözettiğimiz durum kendi tabirimiz ile tasarladığımız “dijital misafirperverliktir.” Siz ulaşan potansiyel müşterileriniz o an, o gün ya da o satın almasında sizi tercih etmese bile bizler sizin adınıza unutulamayacak ve kesinlikle tercih edilecek bir web sitesi tasarlıyoruz.“Neden sanal alışveriş yapan turizm müşterisi benim otelimi tercih etmeli?” sorusunun yanıtı;

Belki en klasik yaklaşım ile kurumsal, kolay kullanım, güvenilir rezervasyon imkanı sağlayan bir site ile mümkündür ancak bu temel gerekliliklerin yanı sıra en önemli durum güncel, değişim ve dönüşümü dinamik olarak takip eden bir ekibin yani sizin sanal departmanlarınızın yön verdiği bir web sitesine sahip olmaktadır. Bu dönüşümü online turizm sektöründe uzunca süre hizmet vermiş ve görev almış ekiplerimiz sürekli olarak gerçekleştirebilmekte ve sizi yönlendirmektedir.
Bu dönüşümün bir parçası olan web siteniz ile online seyahat acenteleri, sosyal medya platformları, arama motorları ve fiyat karşılaştırma platformlarından beklentinin üzerinde bir yönlendirme ve satış alabilirsiniz.

Otel web sitem ile gelirlerinizi artırın!